Szukaj
Mapa świata

Woodison Maps black

Stan magazynowy: Dostępny

Taka mapa na pewno zadowoli Cię oraz wywoła uśmiech na twojej twarzy. Dzięki temu, że jest ona wykonana z naturalnego tworzywa może spełniać swoją rolę “obrazu” na ścianie przez długie lata. Nasze mapy są wykonywane z ogromną precyzją i utrzymaniem standardu jakiego od nas z pewnością wymagasz. Nie musisz się martwić o jakość drewna, wszystko jest utrzymane na wysokim poziomie.

1 499,00 
Darmowa wysyłka
Dane techniczne:
Wodoodporność
life waterproof, odporne na zachlapania
Spersonalizuj zegarek
Gwarancja
24 MIESIĄCE

Zegark drewniane Woodison są objęte 24-miesięczną gwarancją
na prawidłowe działanie produktu.

Treść gwarancji można znaleźć na naszej
stronie internetowej, a ponadto każdorazowo dołączamy ją do zakupu.

Opis produktu

Płyta hdf o ciemnych kolorze jest bardzo elegancka i idealnie wpasowuje się w wystrój pomieszczenia.Wraz z mapą otrzymasz również instrukcję, która pomoże Ci w montażu ozdoby na ścianie. W przesyłce znajdziesz załączoną instrukcję, która pomoże ci w montażu mapy na twojej ścianie. Mapa jest mierzona od najdalej wysuniętych fragmentów mapy światy.

Wymiary

100x51cm 140x71cm 171x88cm

 lub podaj  Swój rozmiar

Mapa nie odwzorowuje dokładnie mapy goegraficznej, wyspy zostały pominiętych ze względu na rozmiar.

Materiały

Kupując naszą mapę świata w przesyłce znajdziesz: instrukcję montażu, mapę składającą się z wszystkich kontynentów oraz największych wysp, specjalny szablon w formacie 1:1 umożliwiający łatwy montaż mapy. Oferowany przez nas produkt posiada trzy wersje językowe: polski, angielski oraz niemiecki. Na specjalne zamówienie możemy wyprodukować mapę w dowolnym języku. Dodatkowo na naszej stronie znajdziesz dodatkowe elementy, które wzbogacą Twoją mapę. Dodatkowo możesz zakupić różę wiatrów w wybranym rozmiarze, pinezki dzięki którym zaznaczysz na mapie miejsca, w których byłeś lub planujesz odwiedzić, nazwy oceanów, samoloty i łodzie do umieszczenia na mapie. Technologia laserowa Dzięki technologii laserowej, którą wykorzystujemy do produkcji map nasze produkty wykonane są niezwykle precyzyjnie.Mapa wykonana jest z 12mm płyty pdf