Sklep Woodison z drewnianymi zegarkami 

Witaj w miejscu, w którym możesz wybrać swój wymarzony zegarek drewniany. Sklep Woodison powstał z zamiłowania do natury. Tworzą go ludzie z pasją, którzy poświęcili sporo czasu po to, by zaproponować Ci produkt idealnie komponujący się z Twoim stylem, a jednocześnie przyjazny dla środowiska. 

Drewniany zegarek na rękę – dla chcących od życia więcej

Zegarki drewniane marki Woodison to połączenie piękna, precyzji i klasyki. Nasze produkty są niepowtarzalne, podobnie jak ludzie, którzy chcą je nosić. Nie ma dwóch takich samych kawałków drewna, tak jak i nie ma dwóch takich samych charakterów. Wyroby Woodison są przeznaczone dla indywidualistów, którzy odważnie kroczą przez życie, chcąc jednocześnie trwać w harmonii z przyrodą. 

Historia opowiedziana przez drewno

Każdy z zegarków to unikat. To osobna historia, która rozpoczęła się wraz z posadzeniem drzewa, a którą możesz tworzyć Ty, użytkując i ciesząc się swoim Woodisonem. 

Nasze zegarki z drewna są wykonane w 100% z naturalnego drewna. Proekologiczny materiał zapewnia komfort noszenia oraz stosunkowo krótki czas biodegradacji. Oprócz tego, oferowane w sklepie Woodison projekty wyróżniają się nietuzinkowym wyglądem – oryginalny design przykuwa uwagę otoczenia. Ręczna obróbka i polerowanie sprawiają, że każdy z naszych zegarków drewnianych na rękę jest przyjemny w dotyku, a jego niezwykła lekkość pozwala zapomnieć o upływającym czasie. Nosi się go niezwykle wygodnie, także w ekstremalnych warunkach. Jeśli więc poszukujesz ideału, właśnie go odnalazłeś.

Serdecznie zachęcamy do zainteresowania się naszą bogatą kolekcją. Możemy Ci zaoferować modele zegarków dostępnych w wielu kolorach drewna, z różnymi paskami, o zróżnicowanej średnicy tarczy itd. Na pewno znajdziesz wymarzony produkt dla siebie. Zaufaj mocy naturalnych materiałów!WARTO NAS ODWIEDZIĆ

  • Odwiedzając nasz sklep stacjonarny dopasujemy długość bransolety idealnie pod Twój nadgarstek. Chcesz zrobić komuś prezent? Nasze zegarki otrzymasz nie tylko w pudełku, ale także w piękny sposób zapakowane, dzięki czemu osoba obdarowana poczuje się wyjątkowo mając nie tylko oryginalny i unikatowy produkt, ale także pięknie zapakowany.
  • Możesz do nas napisać e-mail: kontakt@woodison.pl
  • 40-101 Katowice, ul.Chorzowska 111, Aleja Gliwicka, naprzeciw sklepu LACOSTE
  • Godziny otwarcia: poniedziałek - niedziela 10-21, piątek 10-22