Szukaj

ZEGARKI MĘSKIE WOODISON

klasyka w najlepszym wydaniu

Drewniany męski zegarek to kwintesencja klasy i siły charakteru. Po co ograniczać się do tradycyjnych rozwiązań, skoro można podążać własną, wytyczoną przez siebie ścieżką? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą niezwykle oryginalnych produktów, dzięki którym poczujesz głębszą więź z naturą, a ponadto wyróżnisz się z tłumu.

Zegarki męskie drewniane

Seria Meridia

Seria Meridia to kompozycja na każdą okazję. Idealna na formalne spotkania jak i do umilenia codziennych wyzwań!

Seria Hart

Lubisz być oryginalny? Podobają Ci się unikatowe dodatki? Seria Hart jest właśnie dla Ciebie!

Seria Meridia

Seria Meridia to kompozycja na każdą okazję. Idealna na formalne spotkania jak i do umilenia codziennych wyzwań!

Seria Forest

 Czy seria Forest  jest dla Ciebie? Przekonaj się na własnym nadgarstku!

Seria Deer

Czy zegarek z drewna może mieć jednocześnie charakter, nieco klasyki i to “coś”? Sprawdź i oceń.

Zegarek drewniany męski to rozwiązanie na każdą okazję – świetnie sprawdza się jako zamiennik tradycyjnych wyrobów w stylu biznesowym, sportowym itd. 

Duży wybór kolorów i pasków pozwoli Ci dobrać najlepszą opcję dla siebie. Modele męskich zegarków drewnianych FOREST będą pasować miłośnikom eleganckich dodatków, którzy cenią sobie swój wizerunek w pracy i poza nią. Z kolei wzory HART oraz DEER na pewno zadowolą tych, którzy cenią sobie luz i swobodę i lubią od czasu do czasu poczuć nieco adrenaliny.

Istotną zaletą naszych drewnianych zegarków jest ich unikatowość (nie ma dwóch identycznych), niewielka waga oraz ekologiczne materiały, z których zostały one wykonane.

Wykonane z najlepszych materiałów

POZNAJ NATURALNE MATERIAŁY, Z KTÓRYCH POWSTAJĄ NASZE PRODUKTY.

Pamiętaj, że zegarki z drewna to ekologiczny wybór dla osób, które cenią sobie styl i doskonałą jakość. Oprócz naturalnych komponentów, możemy się również pochwalić profesjonalnymi mechanizmami.