Szukaj

ZEGARKI MĘSKIE WOODISON

klasyka w najlepszym wydaniu

Drewniany męski zegarek to kwintesencja klasy i podkreślenie siły charakteru noszącego go mężczyzny. To ciekawy i intrygujący dodatek do garnituru, wyborne uzupełnienie stylizacji casual czy sportowej.Męski zegarek z drewna wybiorą Panowie pragnący jednocześnie zaznaczyć swoją odrębność i niezależność oraz pokazać swój związek z dbałością o środowisko naturalne. Wybierają go, bo po co ograniczać się do tradycyjnych rozwiązań, skoro można podążać własną, wytyczoną przez siebie ścieżką? Zachęcamy Panów do zapoznania się z ofertą naszych unikatowych, niezwykle oryginalnych produktów. Dzięki nim poczujecie głębszą więź z naturą, ponadto wyróżnicie się z tłumu. A jeśli drewniane zegarki podbiły Wasze serca, to może warto rozważyć też kupno drewnianych breloków?

Zegarek drewniany męski to rozwiązanie na każdą okazję – świetnie sprawdza się jako zamiennik tradycyjnych zegarków biznesowych, wizytowych czy sportowych.

Drewniane zegarki męskie

Seria Meridia

Seria Meridia to kompozycja na każdą okazję. Idealna na formalne spotkania jak i do umilenia codziennych wyzwań!

Seria Hart

Lubisz być oryginalny? Podobają Ci się unikatowe dodatki? Seria Hart jest właśnie dla Ciebie!

Seria Meridia

Seria Meridia to kompozycja na każdą okazję. Idealna na formalne spotkania jak i do umilenia codziennych wyzwań!

Seria Forest

 Czy seria Forest  jest dla Ciebie? Przekonaj się na własnym nadgarstku!

Seria Deer

Czy zegarek z drewna może mieć jednocześnie charakter, nieco klasyki i to “coś”? Sprawdź i oceń.

Nic tak nie ozdobi męskiego nadgarstka, jak elegancki zegarek. Tym bardziej, że najczęściej jest to jedyna biżuteria, na jaką pozwalają sobie mężczyźni. Dlatego męski zegarek powinien być wyjątkowy w formie, a do tego nieprzeciętnie odporny i funkcjonalny. I takie właśnie są zegarki męskie Woodison! Duży wybór kolorów i pasków pozwoli Wam dobrać najlepszą opcję dla siebie. Możecie dopasować wzór i kolor obudowy do okazji, w których będziecie nosić swój drewniany zegarek męski, nasza oferta z pewnością dotrze do każdego eleganckiego Pana. Modele męskich zegarków drewnianych FOREST będą pasować miłośnikom eleganckich dodatków, którzy cenią sobie swój wizerunek w pracy i poza nią. Z kolei wzory HART oraz DEER na pewno zadowolą tych, którzy cenią sobie luz i swobodę i lubią od czasu do czasu poczuć nieco adrenaliny.

Istotną zaletą naszych drewnianych zegarków jest ich unikatowość (nie ma dwóch identycznych), niewielka waga oraz ekologiczne materiały, z których zostały one wykonane. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i wyboru jednego z naszych produktów!

Wykonane z najlepszych materiałów

POZNAJ NATURALNE MATERIAŁY, Z KTÓRYCH POWSTAJĄ NASZE PRODUKTY.

Pamiętaj, że zegarki z drewna to ekologiczny wybór dla osób, które cenią sobie styl i doskonałą jakość. Oprócz naturalnych komponentów, możemy się również pochwalić profesjonalnymi mechanizmami.