Szukaj

Gwarancja

Gwarancja trwałości i niezawodności

Zegarki drewniane Woodison są objęte 24-miesięczną gwarancją na prawidłowe działanie produktu.Treść gwarancji można znaleźć na naszej stronie internetowej, a ponadto każdorazowo dołączamy ją do zakupu. Na dołączonej do towaru karcie gwarancyjnej widnieje model, numer seryjny, okres gwarancji oraz data zakupu. W przypadku zwrotu należy wypełnić formularz gwarancyjny oraz przesłać go na adres e-mail: kontakt@woodison.pl .

Nasze  zegarki z drewna są wykonane ręcznie – z tego powodu mogą nieznacznie różnić się od tych na zdjęciach poglądowych, ponieważ są produktem naturalnym i producent nie ma wpływu na ich usłojenie oraz kolorystykę. Gwarancja pokrywa defekty produkcyjne i wynikłe z błędów podczas obróbki, składania czy polerowania produktów. Ostateczna decyzja należy do sprzedającego. Akceptujemy roszczenia gwarancyjne jedynie w przypadku,gdy produkt został zakupiony bezpośrednio w naszym sklepie. Jeżeli zakupiłeś/aś towar od innego sprzedawcy, należy zwrócić się do niego z roszczeniem gwarancyjnym.

Pamiętaj jednak o tym, że gwarancja obejmuje tylko wady producenta. Gwarancja nie obejmuje naturalnego zużycia ani uszkodzeń wynikających z długotrwałego narażenia na szkody mechaniczne, chemiczne itd. 

Przekonaj się, jak wiele zalet może mieć zegarek drewniany – sklep Woodison to najlepszy wybór dla wymagających wielbicieli piękna w naturalnej oprawie.