Szukaj

Zegarki drewniane Woodison – wsparcie

Cenimy sobie zaufanie naszych Klientów i staramy się sprostać wszystkim Twoim wymaganiom. Właśnie dlatego przygotowaliśmy program wsparcia przed- i posprzedażowego.


Stały kontakt i doradztwo

Dokonując zakupu w sklepie Woodison, możesz liczyć na kompleksowe wsparcie na każdym etapie.

Z chęcią odpowiemy na wszelkie Twoje pytania dotyczące zastosowanych w zegarkach materiałów i mechanizmów, sposobu pakowania, metod personalizacji, wysyłki itd.

Jesteśmy otwarci na Twoje ewentualne uwagi.


Gwarancja trwałości i niezawodności

Zegarki drewniane Woodison są objęte 24-miesięczną gwarancją na prawidłowe działanie produktu.

Treść gwarancji można znaleźć na naszej stronie internetowej, a ponadto każdorazowo dołączamy ją do zakupu.

Na dołączonej do towaru karcie gwarancyjnej widnieje model, numer seryjny, okres gwarancji oraz data zakupu.

W przypadku zwrotu należy wypełnić formularz gwarancyjny oraz przesłać go na adres e-mai: kontakt@woodison.pl .

Nasze  zegarki z drewna są wykonane ręcznie – z tego powodu mogą nieznacznie różnić się od tych na zdjęciach poglądowych, ponieważ są produktem naturalnym i producent nie ma wpływu na ich usłojenie oraz kolorystykę.

Gwarancja pokrywa defekty produkcyjne i wynikłe z błędów podczas obróbki, składania czy polerowania produktów. Ostateczna decyzja należy do sprzedającego. Akceptujemy roszczenia gwarancyjne jedynie w przypadku,gdy produkt został zakupiony bezpośrednio w naszym sklepie. Jeżeli zakupiłeś/aś towar od innego sprzedawcy, należy zwrócić się do niego z roszczeniem gwarancyjnym.

Pamiętaj jednak o tym, że gwarancja obejmuje tylko wady producenta.

Gwarancja nie obejmuje naturalnego zużycia ani uszkodzeń wynikających z długotrwałego narażenia na szkody mechaniczne, chemiczne itd.

Przekonaj się, jak wiele zalet może mieć zegarek drewniany – sklep Woodison to najlepszy wybór dla wymagających wielbicieli piękna w naturalnej oprawie.