Szukaj

Warunki dostawy

Towar wysyłamy maksymalnie w ciągu 72h od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie lub zamówienia przesyłki pobraniowej (uwzględniając tylko dni robocze) za pomocą dostawcy, czyli firmy kurierskiej DPD. W wyjątkowych sytuacjach wysyłka towaru może się opóźnić o czym informujemy telefonicznie lub mailowo. Przewidywany czas doręczenia przesyłki od momentu wysłania towaru to 1-2 dni roboczych. Zazwyczaj przesyłki kurierskie dostarczane są następnego dnia (zamówienia do godziny 18:00). Cena przesyłki to 20 zł w wypadku przedpłaty oraz 25 zł w przypadku przesyłki pobraniowej. Sprzedawca dołącza do przesyłki będącej  przedmiotem dostawy  fakturę sprzedaży dla podatnika zwolnionego z VAT obejmującą dostarczane towary.

Sprzedawca realizuje dostawę wyłącznie na terytorium Rzeczpospolitej  Polskiej. W przypadku dostawy poza terytorium RP Klient zobowiązany jest przedstawić fakt chęci wysyłki za granicę dowolną formą kontaktu ze sprzedającym zanim dokona potwierdzenia zamówienia. Sprzedawca jest zobowiązany dostarczyć towar będący przedmiotem umowy sprzedaży bez wad.

Zamówione towary są dostarczane do klienta za pośrednictwem dostawcy na adres wskazany w formularzu zamówienia. W dniu wysłania towaru do klienta przekazywana jest na adres poczty elektronicznej informacja potwierdzająca nadanie przesyłki wraz z jej numerem umożliwiającym śledzenie paczki. Klient powinien zbadać doręczoną przesyłkę w czasie i w sposób przyjęty przy przesyłkach danego rodzaju, w obecności pracownika dostawcy. W razie  stwierdzenia ubytku lub uszkodzenia przesyłki klient ma prawo żądać od pracownika dostawcy spisania właściwego protokołu. W przypadku nieobecności klienta pod wskazanym przez niego adresem,  podanym przy składaniu zamówienia jako adres dostawy, pracownik pozostawi awizo lub podejmie próbę kontaktu telefonicznego celem ustalenia terminu, w którym klient będzie obecny.