Pomysł na prezent: drewniany zegarek na rękę

Urodziny lub imieniny bliskiej osoby nie raz stawiają nas przed problemem, jaki prezent kupić dla solenizanta lub jubilata. Zegarek na rękę wydaje się być zawsze trafionym podarunkiem. A jeśli byłby to zegarek zrobiony z drewna? Swoją naturalnością na pewno mile zaskoczy swojego przyszłego właściciela, a także wzbudzi podziw osób postronnych. Ten oryginalny i niebanalny gadżet jest idealnym pomysłem na prezent zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny.

Dla bliskich

Zegarek drewniany na rękę jest fantastycznym pomysłem na prezent dla osoby bliskiej. Młodsze pokolenie na pewno dostrzeże oryginalność zegarka, zwłaszcza w dobie plastikowej bylejakości. Starsze pokolenie będzie z kolei zachwycone elegancją zegarka. Drewno jest materiałem ponadczasowym, który nigdy nie wychodzi z mody. Ponieważ zegarki robi się z różnych rodzajów drewna, można wybrać jasny model, idealnie pasujący subtelnej kobiecie, lub coś ciemnego i „ciężkiego”, na sporą męską rękę. Jeśli już wspominamy o wadze, warto podkreślić, że zegarki z drewna są bardzo lekkie i przyjemne w dotyku. To z kolei czyni je również fajnym prezentem dla dziecka, które ma uczulenie na kauczukowe czy silikonowe paski.

Dla dalszych znajomych

Męskie zegarki drewniane na rękę są też dobrym pomysłem na prezent dla dalszego znajomego, lub osoby, z którą mamy kontakt służbowy. Zegarek jest praktycznym gadżetem, który przydaje się każdemu. Nie ma nic niestosownego we wręczeniu go przyszłej teściowej czy szefowi w firmie. Fakt, że zegarek jest zrobiony z drewna tylko podkreśli to, że szukaliśmy ciekawego i niezwykłego prezentu dla danej osoby, zamiast kupować zwykły zegarek w znanej sieciówce. Drewniane zegarki na rękę są szczególnie dobrym pomysłem na prezent dla klientów agencji reklamowych lub innych firm, które muszą podkreślać swoją kreatywność na każdym kroku. O tego typu gadżecie niewiele osób jeszcze słyszało. To także fantastyczny prezent dla miłośnika przyrody, który stara się żyć jak najbardziej ekologicznie. Zegarki są bowiem szybko biodegradowalne, w przeciwieństwie do ich plastikowej konkurencji.