Drewniany zegarek na rękę – voucher podarunkowy

Jeśli poszukujesz najlepszego prezentu dla bliskiej osoby, podaruj jej voucher na zegarki drewniane Woodison. Nasze tworzone ręcznie i z ogromną pasją projekty cieszą oko, dodają charakteru każdej stylizacji, a przede wszystkim są przyjazne dla środowiska naturalnego. Są też na tyle piękne i uniwersalne, że wpasują się w wiele gustów. Klienci na całym świecie pokochali trend plantwear – zegarki  tego typu to obecnie wyjątkowo modne dodatki. 

Specjalnie z myślą o Klientach przygotowaliśmy zróżnicowaną kolekcję modeli zegarków. Mamy coś zarówno dla miłośników klasycznej biznesowej elegancji, jak i dla wielbicieli luźnego stylu outdoorowego. To wszystko na wyciągnięcie ręki: zegarki z drewna dostępne są na naszej stronie internetowej lub w salonach stacjonarnych.

Drewniany zegarek damski lub męski to wspaniały prezent, który na długo pozostanie w pamięci obdarowanego i pozwoli jemu lub jej zapomnieć o upływającym czasie. Spraw, by zawsze płynął on przyjemnie i lekko z zegarkami na rękę Woodison!

Zakup vouchera

Voucher zostanie wysłany emailem do odbiorcy gdy zamówienie zostanie opłacone.

Rozumiem że vouchery są bezzwrotne.