Szukaj
Mapa świata

Woodison Maps CONFINES

Stan magazynowy: Dostępny

Taka mapa na pewno zadowoli Cię oraz wywoła uśmiech na twojej twarzy. Dzięki temu, że jest ona wykonana z naturalnego tworzywa może spełniać swoją rolę “obrazu” na ścianie przez długie lata. Nasze mapy są wykonywane z ogromną precyzją i utrzymaniem standardu jakiego od nas z pewnością wymagasz. Nie musisz się martwić o jakość drewna, wszystko jest utrzymane na wysokim poziomie.

749,00 
Darmowa wysyłka
Dane techniczne:
Wodoodporność
life waterproof, odporne na zachlapania
Gwarancja
24 MIESIĄCE

Zegark drewniane Woodison są objęte 24-miesięczną gwarancją
na prawidłowe działanie produktu.

Treść gwarancji można znaleźć na naszej
stronie internetowej, a ponadto każdorazowo dołączamy ją do zakupu.

Opis produktu

Płyta hdf  o ciemnych kolorze jest bardzo elegancka i idealnie wpasowuje się w wystrój pomieszczenia.Wraz z mapą otrzymasz również instrukcję, która pomoże Ci w montażu ozdoby na ścianie. W przesyłce znajdziesz załączoną instrukcję, która pomoże ci w montażu mapy na twojej ścianie. Mapa jest mierzona od najdalej wysuniętych fragmentów mapy światy.

Wymiary

100x51cm

140x71cm

171x88cm

lub podaj nam Swój rozmiar

Materiały

Kupując naszą mapę świata w przesyłce znajdziesz: instrukcję montażu, mapę składającą się z wszystkich kontynentów oraz największych wysp, specjalny szablon w formacie 1:1 umożliwiający łatwy montaż mapy. Oferowany przez nas produkt posiada trzy wersje językowe: polski, angielski oraz niemiecki. Na specjalne zamówienie możemy wyprodukować mapę w dowolnym języku. Dodatkowo na naszej stronie znajdziesz dodatkowe elementy, które wzbogacą Twoją mapę. Dodatkowo możesz zakupić różę wiatrów w wybranym rozmiarze, pinezki dzięki którym zaznaczysz na mapie miejsca, w których byłeś lub planujesz odwiedzić, nazwy oceanów, samoloty i łodzie do umieszczenia na mapie. Technologia laserowa Dzięki technologii laserowej, którą wykorzystujemy do produkcji map nasze produkty wykonane są niezwykle precyzyjnie.