Połączenie idealne. Zegarki drewniane z paskiem skórzanym

Naturalne materiały komponują się i współgrają ze sobą, tworząc unikalne połączenia, które cechuje elegancja i dobry smak. W myśl tej zasady postanowiliśmy przygotować dla Państwa unikalną linię zegarków drewnianych z paskiem skórzanym. Wybierając jeden z naszych produktów, mają Państwo możliwość cieszenia się z wysokiej jakości zegarków ręcznej roboty, które łączą naturalność i unikalny design z funkcjonalnością.

 

Zalety zegarków drewnianych

Drewno to materiał ekologiczny, który charakteryzuje się tym, że w przeciwieństwie do metalu w kontakcie ze skórą daje wrażenie ciepła. Noszenie zegarków drewnianych kojarzone jest z przyjemnością. Są lekkie, trwałe i zwracają uwagę otoczenia. Dla osób, które lubią rozwiązania komfortowe i nie czują się dobrze z zegarkiem o sztywniejszej konstrukcji, polecamy zegarki drewniane z paskiem skórzanym łagodniejszym w odczuciu dla naszego nadgarstka. Miękka skóra w bogatej kolorystyce doskonale uzupełnia i podkreśla łagodnie wyprofilowane drewno tarczy zegarka oraz mechanizmu zabezpieczonego hartowanym szkłem. Nasze zegarki kojarzone są z elegancją i polecane osobom lubiącym dobrze wyglądać.

Jeżeli chodzi o trwałość, to produkty przez nas oferowane pozyskujemy z wysokiej jakości drewna takiego, jak jasny klon, czy czarny heban odpowiednio zabezpieczonych przed wpływem wilgoci i uszkodzeniami. Drewno pokryte odporną warstwą lakieru jest całkowicie niewrażliwe na wilgoć, nie odkształca się i pięknie wygląda zarówno w połączeniu z ubiorem klasycznym, jak i w podejściu casualowym.

W naszej ofercie udostępniliśmy modele zegarków z paskiem skórzanym zarówno w wersji damskiej, jak i męskiej. Dużą popularnością cieszą się produkty z serii FOREST Dark Black, czyli klasyczny zegarek, którego czerń z lekkim odbłyskiem jest doceniana wśród naszych klientów. Z kolei dla Pań mamy w propozycjach zegarek ROE Maple Gold, którego delikatny różowy kolor i drewno klonowe… co tu dużo mówić, po prostu zachwyca.