Szukaj

Blog

Mechanizmy wykorzystywane w zegarkach drewnianych
14.05.2019

Zegarki drewniane cieszą się obecnie coraz większym zainteresowaniem. Są eleganckie, a jednocześnie oryginalne. Doskonale nadają się zarówno do noszenia na co dzień, jak i na szczególne okazje. Pasują do luźnych, biznesowych czy nawet oficjalnych stylizacji. Oferta drewnianych zegarków jest urozmaicona i skierowana zarówno do nietuzinkowych mężczyzn, jak i wyjątkowych kobiet.

Czytaj więcej
Pasek skórzany czy drewniana bransoleta - co wybrać?
10.06.2019

Jednym z ważniejszych elementów, na jakie zwracamy uwagę podczas wyboru zegarka na rękę, jest sposób mocowania gadżetu na nadgarstku. W asortymencie sklepu Woodison dostępne są modele z paskiem skórzanym lub drewnianą bransoletą. Które rozwiązanie okaże się najlepsze dla ciebie?

Czytaj więcej
Dlaczego warto? Pięć zalet zegarków z drewna
08.04.2019

Zastanawiasz się nad zakupem nowego zegarka. Wybierz zegarek z drewna. Dlaczego? Dowiesz się z naszego tekstu.

Czytaj więcej
Gatunki drzew wykorzystywane do produkcji zegarków drewnianych
20.02.2019

Zegarki drewniane to produkty ekologiczne wytworzone z naturalnych materiałów. Drewno wykorzystywane w ich konstrukcji pochodzi z najszlachetniejszych gatunków drzew całego świata charakteryzujących się wyjątkowymi parametrami...

Czytaj więcej
Połączenie idealne. Zegarki drewniane z paskiem skórzanym
19.03.2019

Naturalne materiały komponują się i współgrają ze sobą, tworząc unikalne połączenia, które cechuje elegancja i dobry smak. W myśl tej zasady postanowiliśmy przygotować dla Państwa unikalną linię zegarków drewnianych z paskiem skórzanym. Wybierając jeden z naszych produktów, mają Państwo możliwość cieszenia się z wysokiej jakości zegarków ręcznej roboty, które łączą naturalność i unikalny design z funkcjonalnością.

Czytaj więcej
Jak dobrać zegarek do garderoby? Porady i wskazówki
25.01.2019

Zegarki są bardzo istotnym dodatkiem tworzącym nasz wizerunek. W dzisiejszych czasach samo sprawdzanie godziny jest już mniej ważne, ponieważ w każdej chwili możemy to sprawdzić...

Czytaj więcej
1 2 3 ... 3