Szukaj

Blog

Jak ustawić zegarek?
28.11.2021

Zegarki stanowią ponadczasowy dodatek, łączący w sobie nie tylko modę, ale także funkcjonalność. Na przestrzeni lat stale pokazują się najnowsze rozwiązania z tej dziedziny, jednak pomimo postępu technologicznego, tradycyjne, mechaniczne rozwiązania wciąż zyskują na swojej popularności. Takie zegarki mogą być noszone na co dzień, jak i na specjalne okazje. W zależności od modelu, stanowić mogą niezwykle elegancki dodatek, jednak nie należy zapominać o głównej funkcji tego typu urządzeń. Jak więc nastawić zegarek, aby pokazywał on odpowiednią godzinę? 

Czytaj więcej
Pomysł na prezent: drewniany zegarek na rękę
10.03.2018

Urodziny lub imieniny bliskiej osoby nie raz stawiają nas przed problemem, jaki prezent kupić dla solenizanta lub jubilata. Zegarek na rękę wydaje się być zawsze...

Czytaj więcej
Gadżet przyciągający wzrok. Zegarek z drewna
10.03.2018

Kiedy myślimy o drewnianym zegarku, przychodzi nam na myśl zabytkowy zegar z kukułką wiszący na ścianie, lub ogromny zegar stojący w rogu pokoju. Jednak drewno...

Czytaj więcej
Czy zegarki z drewna są wytrzymałe?
01.09.2018

Zegarki z drewna cieszą się obecnie bardzo dużym zainteresowaniem. Są modne, ekologiczne, lekkie, uniwersalne, a przede wszystkim niezwykle oryginalne. W ofercie WOODISON można znaleźć ciekawe propozycje zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn na różne okazje: eleganckie, casualowe, klasyczne, nowoczesne itd. Wiele osób jednak ma obawy dotyczące wytrzymałości zegarków wykonanych z drewna. Czy tego rodzaju gadżet zapewni nam trwałość, jakiej oczekujemy?

Czytaj więcej
Ekologiczne walory zegarków drewnianych
20.08.2019

Zegarek to niewielki, noszony na nadgarstku podręczny przyrząd do pomiaru czasu dobowego. Znany od bardzo dawna, zmieniał swój kształt i formę wraz z biegiem czasu. Dziś, w trosce o środowisko, wprowadzono na rynek zegarki drewniane.

Czytaj więcej
Noszenie zegarka, a aktywność fizyczna. Jak to pogodzić?
16.07.2019

Zegarek to jeden z najczęściej używanych gadżetów, łączących ze sobą funkcjonalność z walorami estetycznymi. Jest to przedmiot użyteczny, a jednocześnie pozwalający na idealne dopełnienie każdej stylizacji - zarówno eleganckiej, jak i sportowej. Miłośnicy zegarków, zarówno mężczyźni, jak i kobiety, przyznają, że noszą je praktycznie przez cały czas, również podczas aktywności fizycznej, chociaż nie każdy model nadaje się do tego. W tym artykule podpowiemy, jak nosić zegarek podczas uprawiania sportu.

Czytaj więcej
1 2 3 ... 3