DREWNIANE ZEGARKI STWORZONE Z MIŁOŚCI DO NATURY
Szukaj

Blog

Czy zegarki z drewna są wytrzymałe?
01.09.2018

Zegarki z drewna cieszą się obecnie bardzo dużym zainteresowaniem. Są modne, ekologiczne, lekkie, uniwersalne, a przede wszystkim niezwykle oryginalne. W ofercie WOODISON można znaleźć ciekawe propozycje zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn na różne okazje: eleganckie, casualowe, klasyczne, nowoczesne itd. Wiele osób jednak ma obawy dotyczące wytrzymałości zegarków wykonanych z drewna. Czy tego rodzaju gadżet zapewni nam trwałość, jakiej oczekujemy?

Czytaj więcej
Ekologiczne walory zegarków drewnianych
20.08.2019

Zegarek to niewielki, noszony na nadgarstku podręczny przyrząd do pomiaru czasu dobowego. Znany od bardzo dawna, zmieniał swój kształt i formę wraz z biegiem czasu. Dziś, w trosce o środowisko, wprowadzono na rynek zegarki drewniane.

Czytaj więcej
Noszenie zegarka, a aktywność fizyczna. Jak to pogodzić?
16.07.2019

Zegarek to jeden z najczęściej używanych gadżetów, łączących ze sobą funkcjonalność z walorami estetycznymi. Jest to przedmiot użyteczny, a jednocześnie pozwalający na idealne dopełnienie każdej stylizacji - zarówno eleganckiej, jak i sportowej. Miłośnicy zegarków, zarówno mężczyźni, jak i kobiety, przyznają, że noszą je praktycznie przez cały czas, również podczas aktywności fizycznej, chociaż nie każdy model nadaje się do tego. W tym artykule podpowiemy, jak nosić zegarek podczas uprawiania sportu.

Czytaj więcej
Pasek skórzany czy drewniana bransoleta - co wybrać?
10.06.2019

Jednym z ważniejszych elementów, na jakie zwracamy uwagę podczas wyboru zegarka na rękę, jest sposób mocowania gadżetu na nadgarstku. W asortymencie sklepu Woodison dostępne są modele z paskiem skórzanym lub drewnianą bransoletą. Które rozwiązanie okaże się najlepsze dla ciebie?

Czytaj więcej
Mechanizmy wykorzystywane w zegarkach drewnianych
14.05.2019

Zegarki drewniane cieszą się obecnie coraz większym zainteresowaniem. Są eleganckie, a jednocześnie oryginalne. Doskonale nadają się zarówno do noszenia na co dzień, jak i na szczególne okazje. Pasują do luźnych, biznesowych czy nawet oficjalnych stylizacji. Oferta drewnianych zegarków jest urozmaicona i skierowana zarówno do nietuzinkowych mężczyzn, jak i wyjątkowych kobiet.

Czytaj więcej
Dlaczego warto? Pięć zalet zegarków z drewna
08.04.2019

Zastanawiasz się nad zakupem nowego zegarka. Wybierz zegarek z drewna. Dlaczego? Dowiesz się z naszego tekstu.

Czytaj więcej
1 2 3 ... 3